Küzdelmes meccsen igazságos döntetlen Rábatótfaluban

RÁBATÓTFALUI SE - SZARVASKEND SE 1-1 (0-1)

Rábatótfalu, 120 néző V: Újházi (Samu, Busi)

RÁBATÓTFALUI SE: Tóth – Mikos, Gierling, Kóczán, Hevesi (Düh), Ráncsik (Gombás), Bouti, Erős, Salamon (Anderko M.), Huszár, Anderko G.

SZARVASKEND SE: Berke – Nagy Á., Tóth, Vörös V., Csillag, Jóna, Nagy G. (Vörös Zs.), Földes, Balogh, Lengyel, Vilics (Görcsi)

A mérkőzés felvezetőjeként lejátszott fakó-meccsen a hazai gárda magabiztosan, 7-0 arányban nyert.

A tótfalusi gárda már a harmadik percben gólt szerezhetett volna, Mikos lövését azonban Berke hatástalanította. A 13. percben Nagy G. a 16-os vonaláról célozta meg a vendéglátók kapuját, lövése nyomán a játékszer alig kerülte el a tótfalusi kaput. Egy perc múlva Huszár tesztelte a szarvaskendi hálóőrt, aki ezúttal is helyén volt. A 30. percben egy kapu elé belőtt labdára Vörös V. csapott le, és szerzett vezetést a vendégcsapatnak 0-1. A félidő hátralévő idejében a hazai csapat nem tudott „fogást találni” a szarvaskendieken, akik a védekezésüket feltolták a középpályára, és „csapdázták” a labdát.

Szünet után, az 51. percben Anderko G. 24 m-es szabadrúgását védte Berke, a kipattanó labdát ismét kapura küldték, a vendégcsapat cerberusa ekkor is parádézott, de a harmadszorra Bouti 4 lépésről egalizált 1-1. A tótfalusi csapat nagy erőkkel támadott, többször a védők mögé kerültek a szélsők, azonban a szarvaskendi bekkek az utolsó pillanatban mindig közbe tudtak lépni. A 76. percben Erős kapott jó indítást, kissé kisodródva célozta meg a kaput, lövését követően Berke tornázta ki a labdát a rövid-felsőből. A 80. percben Anderko G. szabadrúgása okozott némi riadalmat. A mérkőzés végét jelző sípszó előtt a vendégcsapatnak két lehetősége is adódott a gólszerzésre, de ezek kimaradtak, így döntetlennel zárult a találkozó.

Két jól felkészített csapat találkozóján, a küzdelem dominált. A jó iramú mérkőzésen igazságos eredmény született.